İmalathanemiz

Osmanoğulları Pasta & Cafe Restaurant sektörde yeni bir hamle yaparak toptan satış ve imalat alanında faaliyet göstermeye başladı.

Yaklaşık 250 m2 üretim alanına sahip olan Osmanoğulları sektörde öncü olma yolunda ilerliyor. Osmanoğulları, başta pasta ve börek olmak üzere diğer birçok ürün çeşitlerini arttırarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Osmanoğulları Pasta & Cafe Restaurant hijyenik, bakımlı ve vizyonuna yakışır şekilde, yeni üretim merkezi ile pasta çeşitlerinde ve börek çeşitlerini hem üretim sayısını ve ürün çeşitliliğini artırarak hizmet veriyor. Osmanoğulları Pasta & Cafe Restaurant yeni üretim merkezi ile pasta ve börek üretiminde ürün çeşitliliğini artırarak 120'nin üzerine çıkardı.

Böylece müşterilerine ürünlerini çeşit zenginliğiyle sunarak sektöründe büyümeye ve değer kazanmaya hızla devam etmektedir. Osmanoğulları hem perakende sektörüne hem de toptan pasta ve börek satışı ile sektöründe öncü firmalar arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Osmanoğulları sektörde siz değerli müşterilerinin damak lezzetine hital etmeye ve sizlerle birlikte bu yolda lider olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.